Menštruačný kalíšok LUNACUP - menšie malinový

Menštruačný kalíšok LUNACUP

Farba: malinová - Veľkosť: Menšia -1-
23,90 €
Overall rating
4.8
246 Reviews
Hodnotenie
(4.8)
Pre mňa nie je veľmi spoľahlivý. Pretečie.


-------------
Lunacup: Dobrý den, důvodů protékání kalíšku může být několik, nejčastěji je problém v zavádění kalíšku. Více informací najdete u nás v poradně: https://lunacup.eu/sk-sk/menstruacny-kalisok/poradna/najcastejsie-otazky-v-skratke/Kalisok-preteka.html
Mňa kalisok sklamal. Neviem si ho pohodlne zaviesť a keď sa mi to podarí, cítim nepríjemný pocit - tlak, až bolesť. Takže použila som ho raz a odvtedy je v krabičke na poličke.


-------------------------------------
Lunacup: Bohužel nám zákaznice neodepsala, ale pokud je kalíšek zavedený moc hluboko, může tlačit na děložní čípek a to může způsobit tlak a bolest v podbřišku.
kalisok je ekologicky, usporny a na pocudovanie sa lahko zavadza, ale sposobuje neprijemny podtlak, o ktorom som sa pred kupou nikde nedocitala. byva mi z toho tak zle, ze ho nepouzivam.

-------------------
Lunacup: Dobrý den, podtlak může citlivějším ženám vadit. Můžete ho zkusit snížit tak, že po zavedení kalíšku odtáhnete od jeho vrchního okraje stěnu pochvy a necháte tam ještě donasát vzduch. Také doporučuji kalíšek  nezavádět hluboko, může pak tlačit na děložní čípek a to může způsobovat bolesti v podbřišku či nevolnost. Stopka by ale měla být uvnitř v pochvy, takže ji v případě potřeby můžete zkrátit. Při vyndání doporučuji kalíšek nejdříve promáčknout, tím se podtlak zruší a pak teprve kalíšek vytlačit svaly pochvy a pomoci si stopkou. Pokud podtlak nezrušíte, může být vyndávání bolestivé.