Menstruační kalíšek je spolehlivý a nezklame Vás ani v těch nejnáročnějších situacích, jako je plavání, sport, tanec či společenské události. Menstruační kalíšek se po správném zavedení pevně přitiskne kolem dokola ke stěnám pochvy. Díky jeho pružnosti a vytvořenému podtlaku, pevně drží za všech okolností. Veškerá menstruační krev se tak hromadí do něj a nikam jinam nemůže téci.

Menstruační kalíšek tedy nikdy neproteče?

I menstruační kalíšek může protéci a to tehdy, pokud dojde k jeho přeplnění až k malým otvorům pro uvolnění podtlaku. Pak obvykle dojde k uvolnění podtlaku a menstruační kalíšek může kolem okrajů mírně protéci. Ženy obvykle vycítí, když kalíšek začíná být plný.

Menstruační kalíšek je oproti vložce i tampónu mnohem spolehlivější a jistější způsob. Pokud dáte na naše rady, tak pro Vás bude kalíšek 100 % jistotou čistoty a pohodlí za všech okolností.

Společně s menstruační kalíšek LUNACUP získáte podrobný návod s vysvětlením krok za krokem, jak kalíšek používat a jak o něj pečovat. A kdyby náhodou návod nestačil, můžete se na nás vždy obrátit – telefonicky, e-mailem či přes praktický a oblíbený on-line chat. S námi máte jistotu Vaší spokojenosti.