Ano, zvládnete! Zvládly to všechny ženy před Vámi, zvládnete to stejně dobře Vy. Ano, i ony se nás ptaly, zda to zvládnou a váhaly. Nyní však již vědí, že je to snadné.

Prvně si menstruační kalíšek vyzkoušíte zavést ještě před menstruací. V klidu, bez stresu z protečení. Vyzkoušíte si, jaké to je a budete připravená na svoji první menstruaci s menstruačním kalíškem, na svou první menstruaci ve zdraví a pohodě!

Společně s menstruačním kalíškem LUNACUP získáte podrobný návod s vysvětlením krok za krokem, jak kalíšek používat a jak o něj pečovat. A kdyby náhodou návod nestačil, můžete se na nás vždy obrátit – telefonicky, e-mailem či přes praktický a oblíbený on-line chat. S námi máte jistotu Vaší spokojenosti.

Zkušenost / reference s použitím menstruačního kalíšku:
Dobrý den,

menstruační kalíšek je super záležitost. Ze začátku jsem se bála že kalíšek nebudu umět zavést a vyndat. Nic méně zkusila jsem to a šlo to bez problému. Stačí jen natrénovat ? Už bych neměnila ? Dříve jsem používala tampóny a je pravda že ten zápach je dost nepříjemný a hlavně šňůrka se počůrá a to mi dost vadilo a musela jsem si jej vyměňovat dvakrát tak často. Takže kalíšek jedině mohu doporučit ?

Hezký den, Helena od Pelhřimova